Osmanský rám postele bez matrace 120x200 cm samet [3310959]
Kód: 3310957 3310956 3310955 3310960 3310958 3310959 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tento rám postele s podnožkou dokonale spojuje moderní estetiku s praktickou funkčností a nabízí vám úložné řešení i pohodlný spánek.
- Měkký a pohodlný materiál: Sametová látka má měkký a hladký povrch, který poskytuje příjemný pocit na pokožce a přináší vám teplo a maximální pohodlí.
- Dostatek úložného prostoru pod postelí: Tento rám postele nabízí prostorný úložný prostor pod postelí, který maximalizuje váš prostor, aniž by vyžadoval další podlahovou plochu. Poskytuje dostatek prostoru pro uložení předmětů, jako jsou další přikrývky, polštáře a sezónní oblečení, takže je ideální pro menší nebo stísněnější prostory.
- Pohodlný zvedací mechanismus: Integrovaný hydraulický zvedací mechanismus umožňuje snadný přístup k vašim věcem uloženým pod postelí. Jednoduchým zatažením za rukojeť se lamelový rošt plynule zvedne, což vám umožní rychle a bez námahy vyndat vaše věci.
- Rošt není potřeba: Rám postele obsahuje lamelový rošt, který poskytuje vynikající oporu a prodyšnost matrace, takže odpadá potřeba lamely.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: samet (100% polyester), kov, překližka, kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 203 x 120 x 23,5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Max. nosnost: 280 kg
- Úložný prostor pod postelí
- Hydraulický zvedací mechanismus
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 203 cm |
| Výška: | 23.5 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Celkové rozměry: | 203 x 120 x 23,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Max. nosnost: | 280 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 51.3 kg |
-1.png)