Nášlapy na schody 4 ks světle hnědé 120x25x2 cm masivní dub [3282898]
Kód: 3282898 3283018 3282958 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dodejte svým schodům přírodní a jedinečný vzhled s těmito dřevěnými schodišťovými stupni!
- Robustní a stabilní materiál: Masivní dubové dřevo je známé svou pevností, trvanlivostí a krásnou kresbou, takže se skvěle hodí pro výrobu nábytku s dlouhou životností. Jeho přirozená odolnost vůči hmyzu a plísním zajišťuje, že dubový nábytek zůstane atraktivní a funkční po dlouhá léta.
- Neošetřený povrch: Tuto okenní římsu vyrobenou z neošetřeného dubového dřeva si můžete ponechat v přírodní barvě nebo ji upravit barvou či lakem podle svých představ.
- Všestranné použití: Tento všestranný schodišťový stupeň slouží jako parapet a nabízí ideální místo pro vaše knihy, šálky na kávu nebo dekorativní předměty. Jeho přirozené kouzlo vylepší váš interiér a dodá mu jak funkčnost, tak i estetickou přitažlivost.
- Snadná údržba: Díky hladkému povrchu se schody snadno čistí vlhkým hadříkem.
Je dobré vědět:
- Součástí dodávky jsou pouze čtyři schodišťové stupně. Rám schodiště a stoupačka nejsou součástí dodávky.
- Každý výrobek je jedinečný s variacemi odstínů a kreseb dřeva. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní dubové dřevo, jemně broušené
- Rozměry: 120 x 25 x 2 cm (D x Š x T)
- Slouží jako okenní parapet
- Navrženo jako vyměnitelná, nenosná součást
- Balení obsahuje:
- 4 x nášlap na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 120 x 25 x 2 cm (D x Š x T) |
| Hmotnost: | 21.7 kg |
ZDARMAZDARMA
3365669
ZDARMAZDARMA
3282950
ZDARMAZDARMA
3282927
ZDARMAZDARMA
3365684
ZDARMAZDARMA
3365821
ZDARMAZDARMA
3283780
ZDARMAZDARMA
3282920
ZDARMAZDARMA
3282917
ZDARMAZDARMA
3282952
ZDARMAZDARMA
3282897
ZDARMAZDARMA
3282916
ZDARMAZDARMA
3282978
ZDARMAZDARMA
3283777
ZDARMAZDARMA
3283774
ZDARMAZDARMA
3282900
ZDARMAZDARMA
3282990
-1.png)