Schodové rohože 20 ks 56 x 17 x 3 cm , půlkulaté [3365841]
Kód: 3365838 3365841 3365844 3365839 3365842 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tyto nášlapy budou nejen výrazným dekorativním doplňkem vašeho domova, ale také vás ochrání před uklouznutím při chůzi po schodech nahoru a dolů. Zároveň se postarají o to, aby se vaše schody nepoškrábaly.
- Prémiový materiál: Tyto nášlapy jsou vyrobeny ze 100% všívaného PP, takže tlumí hluk, zabraňují uklouznutí a jsou teplé.
- Omyvatelný nášlap se záhybem: Tyto nášlapy je také možné prát a lze je zahnout, takže ochrání vaše schody z horní i přední strany.
- Oboustranné lepicí pásky: Oboustranné lepicí pásky na spodní straně zajišťují snadné a rychlé položení nášlapů na schody.
- Materiál: 100% všívaný PP
- Rozměry: 56 x 17 x 3 cm (D x Š x T)
- Gramáž: 700 g/m²
- Oboustranné lepicí pásky
- Balení obsahuje:
- 20 x rohož na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 17 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, červená, fialová, hnědá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 56 x 17 x 3 cm (D x Š x T) |
| Gramáž: | 700 g/m² |
| Hmotnost: | 7.42 kg |
ZDARMAZDARMA
3365846
ZDARMAZDARMA
3283777
ZDARMAZDARMA
3283013
ZDARMAZDARMA
3283797
ZDARMAZDARMA
3282934
ZDARMAZDARMA
3283774
ZDARMAZDARMA
3365871
ZDARMAZDARMA
3282935
ZDARMAZDARMA
3282915
ZDARMAZDARMA
3282903
ZDARMAZDARMA
3282914
ZDARMAZDARMA
3282909
ZDARMAZDARMA
3282896
-1.png)