Nášlapy na schody 12 ks světle hnědé 90x30x2 cm masivní dub [3282985]
Kód: 3282925 3283045 3282985 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dodejte svým schodům přírodní a jedinečný vzhled s těmito dřevěnými schodišťovými stupni!
- Robustní a stabilní materiál: Masivní dubové dřevo je známé svou pevností, trvanlivostí a krásnou kresbou, takže se skvěle hodí pro výrobu nábytku s dlouhou životností. Jeho přirozená odolnost vůči hmyzu a plísním zajišťuje, že dubový nábytek zůstane atraktivní a funkční po dlouhá léta.
- Všestranné použití: Tento všestranný schodišťový stupeň slouží jako parapet a nabízí ideální místo pro vaše knihy, šálky na kávu nebo dekorativní předměty. Jeho přirozené kouzlo vylepší váš interiér a dodá mu jak funkčnost, tak i estetickou přitažlivost.
- Snadná údržba: Díky hladkému povrchu se schody snadno čistí vlhkým hadříkem.
Je dobré vědět:
- Součástí dodávky jsou pouze dvanáct schodišťové stupně. Rám schodiště a stoupačka nejsou součástí dodávky.
- Každý výrobek je jedinečný s variacemi odstínů a kreseb dřeva. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní dubové dřevo, jemně broušené a světle lakované
- Rozměry: 90 x 30 x 2 cm (D x Š x T)
- Slouží jako okenní parapet
- Navrženo jako vyměnitelná, nenosná součást
- Balení obsahuje:
- 12 x nášlap na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 90 x 30 x 2 cm (D x Š x T) |
| Hmotnost: | 57.3 kg |
ZDARMAZDARMA
3282949
ZDARMAZDARMA
3282936
ZDARMAZDARMA
3282947
ZDARMAZDARMA
3282946
ZDARMAZDARMA
3365762
ZDARMAZDARMA
3283797
ZDARMAZDARMA
3282948
ZDARMAZDARMA
3282920
ZDARMAZDARMA
3365901
ZDARMAZDARMA
3282907
ZDARMAZDARMA
3282939
ZDARMAZDARMA
3365908
ZDARMAZDARMA
3282931
ZDARMAZDARMA
3283025
ZDARMAZDARMA
3282932
ZDARMAZDARMA
3283782
-1.png)