Schodové rohože samolepicí 20 ks 65 x 21 x 4 cm s obdélníkovým okrajem [3365715]
Kód: 3365717 3365716 3365715 3365718 3365720 3365719 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tyto rohože na schody budou nejen výrazným dekorativním doplňkem vašeho domova, ale také vás ochrání před uklouznutím při chůzi nahoru a dolů po schodech a zabrání odření schodů.
- Odolné a odolné: Polypropylen je všestranný a odolný materiál, ceněný pro svou stabilitu, tepelnou odolnost a snadné čištění. Používá se v široké škále aplikací, včetně koberců a předmětů pro domácnost.
- Snížení hluku: Schodišťový nášlap nejen zvyšuje estetický vzhled schodů, ale také snižuje hluk. Užijte si tišší, měkčí a bezpečnější chůzi po schodech nahoru a dolů s rohožkou na schody.
- Protiskluzový design: Díky protiskluzové spodní straně zůstává tento nášlapný stupeň bezpečně na místě na podlaze a zabraňuje nežádoucímu uklouznutí.
- Snadné čištění: Schodorožku lze prát v pračce, takže se snadno čistí a udržuje.
Dobré vědět:
- Schodorožka je pro snadnou přepravu srolována. Dejte produktu čas, aby se dokonale vyrovnal a zploštil.
- Materiál: Vpichovaná tkanina (100% polypropylen)
- Rozměry: 65 x 21 x 4 cm (D x Š x V)
- Výška vlasu: 3 mm
- Hmotnost vlasu: 500 g/m²
- S lepicími páskami
- Balíček obsahuje:
- 20 x rohož na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 21 cm |
| Hloubka: | 65 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Barva: | béžová, černá, fialová, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | textil |
| Rozměry: | 65 x 21 x 4 cm (D x Š x V) |
| Výška vlasu: | 3 mm |
| Hmotnost: | 6.42 kg |
| Hmotnost vlasu: | 500 g/m² |
ZDARMAZDARMA
3282900
ZDARMAZDARMA
3282950
ZDARMAZDARMA
3283013
ZDARMAZDARMA
3365871
ZDARMAZDARMA
3283779
ZDARMAZDARMA
3283049
ZDARMAZDARMA
3282932
ZDARMAZDARMA
3365908
ZDARMAZDARMA
3282899
ZDARMAZDARMA
3365859
ZDARMAZDARMA
3283061
ZDARMAZDARMA
3283780
ZDARMAZDARMA
3365669
ZDARMAZDARMA
3282922
ZDARMAZDARMA
3282934
-1.png)