Nášlapy na schody 8 ks světle hnědé 100x25x2 cm masivní dub [3282968]
Kód: 3282908 3283028 3282968 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dodejte svým schodům přírodní a jedinečný vzhled s těmito dřevěnými schodišťovými stupni!
- Robustní a stabilní materiál: Masivní dubové dřevo je známé svou pevností, trvanlivostí a krásnou kresbou, takže se skvěle hodí pro výrobu nábytku s dlouhou životností. Jeho přirozená odolnost vůči hmyzu a plísním zajišťuje, že dubový nábytek zůstane atraktivní a funkční po dlouhá léta.
- Všestranné použití: Tento všestranný schodišťový stupeň slouží jako parapet a nabízí ideální místo pro vaše knihy, šálky na kávu nebo dekorativní předměty. Jeho přirozené kouzlo vylepší váš interiér a dodá mu jak funkčnost, tak i estetickou přitažlivost.
- Snadná údržba: Díky hladkému povrchu se schody snadno čistí vlhkým hadříkem.
Je dobré vědět:
- Součástí dodávky jsou pouze osm schodišťové stupně. Rám schodiště a stoupačka nejsou součástí dodávky.
- Každý výrobek je jedinečný s variacemi odstínů a kreseb dřeva. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní dubové dřevo, jemně broušené a světle lakované
- Rozměry: 100 x 25 x 2 cm (D x Š x T)
- Slouží jako okenní parapet
- Navrženo jako vyměnitelná, nenosná součást
- Balení obsahuje:
- 8 x nášlap na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 100 x 25 x 2 cm (D x Š x T) |
| Hmotnost: | 36.6 kg |
ZDARMAZDARMA
3282945
ZDARMAZDARMA
3283797
ZDARMAZDARMA
3282934
ZDARMAZDARMA
3365762
ZDARMAZDARMA
3283775
ZDARMAZDARMA
3365728
ZDARMAZDARMA
3283025
ZDARMAZDARMA
3282916
ZDARMAZDARMA
3282947
ZDARMAZDARMA
3282950
ZDARMAZDARMA
3282912
ZDARMAZDARMA
3283796
ZDARMAZDARMA
3282922
ZDARMAZDARMA
3282937
ZDARMAZDARMA
3282951
ZDARMAZDARMA
3282896
-1.png)