Kryt pružin na kruhovou trampolínu 4,57 m [142106]
Kód: 142106Detailní popis produktu
Tento kryt na pružiny zabraňuje skokanům, aby spadli na ocelový rám trampolíny nebo se poranili o pružiny.
Náš vysoce kvalitní kryt zakrývá rám a pružiny vaší trampolíny. Obsahuje nejlepší pěnu, která tlumí nárazy, má vysokou hustotu a uzavřené buňky, neabsorbuje vodu, neplesniví a neztrácí tvar. Z obou stran je pěna obalená vrstvou PE, odolného vůči UV záření.
Kryt na pružiny je určen pro trampolíny o průměru 4,57 m a překrývá její hrany tak, aby redukoval mezery na minimum.
- Barva: modrá
- Vhodný pro: kruhové trampolíny o průměru 4,57 m
- Materiál: PE + výplň z EPE pěny
- Šířka krytu: 26 cm
- Tloušťka pěnové výplně: 10 mm
- Trvanlivý a odolný vůči povětrnostním vlivům
- Materiál: Polyetylén: 100%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trampolíny a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8718475972327 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Vhodný pro: | kruhové trampolíny o průměru 4,57 m |
| Šířka krytu: | 26 cm |
| Tloušťka pěnové výplně: | 10 mm |
| Hmotnost: | 3.55 kg |
-1.png)