Zahradní židle 2 ks masivní akáciové dřevo [45944]
Kód: 45944Související produkty
Detailní popis produktu
Tyto dřevěné zahradní židle v rustikálním stylu se stanou ústředním prvkem vaší zahrady nebo terasy.
Židle jsou vyrobené z masivního akáciového dřeva, které je odolné, robustní a snadno se čistí. Použijte je jako jídelní židle pro venkovní stolování nebo jen jako židle pro relaxování na vaší zahradě na čerstvém vzduchu. Balení obsahuje 2 zahradní židle.
Židle se snadno sestavují.
- Materiál: masivní akáciové dřevo
- Rozměry: 57 x 61 x 92 cm (Š x H x V)
- Rozměry sedáku: 48 x 46 cm (Š x H)
- Výška sedáku od země: 44 cm
- Balení obsahuje 2 židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8719883723129 |
| Šířka: | 57 cm |
| Hloubka: | 61 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Rozměry: | 57 x 61 x 92 cm (Š x H x V) |
| Rozměry sedáku: | 48 x 46 cm (Š x H) |
| Výška sedáku od země: | 44 cm |
-1.png)