Houpací zahradní křeslo polyratan [42492]
Kód: 47748Související produkty
ZDARMAZDARMA
366303
ZDARMAZDARMA
365522
ZDARMAZDARMA
368698
ZDARMAZDARMA
365309
ZDARMAZDARMA
365520
ZDARMAZDARMA
366353
ZDARMAZDARMA
365600
ZDARMAZDARMA
3281630
Detailní popis produktu
Toto houpací křeslo je po estetické i po ergonomické stránce navrženo tak, aby bylo zároveň pohodlným i nápadným doplňkem do vašeho obývacího pokoje, na terasu či na zahradu.
Houpací křeslo je vyrobené z klimaticky odolného PE ratanu, a proto se snadno čistí, hodně toho vydrží a můžete ho klidně používat každý den. Rám z oceli s práškovým nástřikem zajišťuje jeho mimořádnou stabilitu a dlouhou životnost. Tlusté odnímatelné podušky přispívají k maximálnímu pohodlí. Jejich potahy jsou opatřené zipy, aby se vám lépe stahovaly a praly.
Balení obsahuje houpací křeslo a dvě odnímatelné podušky. Sestavení produktu je jednoduché.
- Materiál křesla: PE ratan, práškově lakovaná ocel
- Materiál podušky: 100% polyester
- Rozměry: 64 x 101 x 91 cm (Š x H x V)
- Výška sedáku od země: 46 cm
- Výška područek od země: 70 cm
- Pratelný povlak matrace
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x Houpací křeslo
- 1 x poduška na sedák
- 1 x poduška na opěradlo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8719883746074 |
| Šířka: | 64 cm |
| Hloubka: | 101 cm |
| Výška: | 91 cm |
| Barva: | černá, hnědá, tmavě šedá |
| Materiál podušky: | 100% polyester |
| Rozměry: | 64 x 101 x 91 cm (Š x H x V) |
| Výška sedáku od země: | 46 cm |
| Výška područek od země: | 70 cm |
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| Materiál křesla: | PE ratan, práškově lakovaná ocel |
| Montáž nutná: | ano |
-1.png)