Schodové rohože 20 ks 65 x 21 x 4 cm , půlkulaté, velké [3365848]
Kód: 3365846 3365845 3365848 3365849 3365847 3365850 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tyto nášlapy budou nejen výrazným dekorativním doplňkem vašeho domova, ale také vás ochrání před uklouznutím při chůzi po schodech nahoru a dolů. Zároveň se postarají o to, aby se vaše schody nepoškrábaly.
- Prémiový materiál: Tyto nášlapy jsou vyrobeny ze 100% všívaného PP, takže tlumí hluk, zabraňují uklouznutí a jsou teplé.
- Omyvatelný nášlap se záhybem: Tyto nášlapy je také možné prát a lze je zahnout, takže ochrání vaše schody z horní i přední strany.
- Oboustranné lepicí pásky: Oboustranné lepicí pásky na spodní straně zajišťují snadné a rychlé položení nášlapů na schody.
- Materiál: 100% všívaný PP
- Rozměry: 65 x 21 x 4 cm (D x Š x T)
- Gramáž: 700 g/m²
- Oboustranné lepicí pásky
- Balení obsahuje:
- 20 x rohož na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 21 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Barva: | béžová, černá, fialová, hnědá, šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 65 x 21 x 4 cm (D x Š x T) |
| Gramáž: | 700 g/m² |
| Hmotnost: | 9.56 kg |
ZDARMAZDARMA
3282944
ZDARMAZDARMA
3365710
ZDARMAZDARMA
3282936
ZDARMAZDARMA
3282978
ZDARMAZDARMA
3282947
ZDARMAZDARMA
3282899
ZDARMAZDARMA
3282923
ZDARMAZDARMA
3283785
ZDARMAZDARMA
3282931
ZDARMAZDARMA
3282934
ZDARMAZDARMA
3282905
ZDARMAZDARMA
3365902
ZDARMAZDARMA
3282893
-1.png)