Rám postele umělá kůže 120 x 200 cm [284872]
Kód: 284872 284878 284890 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tento klasický rám postele se stane ústředním bodem vaší ložnice.
Tento rám postele se vyznačuje decentním, ale elegantním designem a dodá vaší ložnici nádech elegantního kouzla. Vyroben ze dřeva a MDF, je mimořádně pevný a odolný. Práškově lakované ocelové nohy dodávají posteli extra odolnost. Postel je navíc čalouněná odolnou umělou kůží, takže vyzařuje příjemný vzhled a snadno se čistí. Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 120 x 200 cm.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele; matrace není součástí dodávky. Postel se snadno montuje. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: rám z masivního topolového dřeva + MDF + překližka + nohy z oceli s práškovým nástřikem
- Materiál čela: MDF + umělá kůže
- Celkové rozměry: 212 x 124 x 64 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Výška spací plochy od země: 14 cm
- Materiál: Bavlna: 4%, Polyester: 2%, PVC: 94%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 124 cm |
| Hloubka: | 212 cm |
| Výška: | 64 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | syntetický textil + bavlna |
| Celkové rozměry: | 212 x 124 x 64 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Výška spací plochy od země: | 14 cm |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Materiál čela: | MDF + umělá kůže |
-1.png)