Rám denní postele kov 90 x 200 cm [284669]
Kód: 284669Související produkty
Detailní popis produktu
Tuto multifunkční kovovou pohovku lze přes den používat jako pohovku nebo v noci jako postel, která nabízí rychlé řešení pro ubytování hostů přes noc. Tato praktická rozkládací pohovka rozhodně upoutá pozornost, ať už ji použijete kamkoli!
Kovový rám a překližkové středové nosníky přispívají k její pevné a stabilní konstrukci. Rám pohovky se také snadno montuje.
Upozornění: Dodávka obsahuje pouze rám pohovky. Matrace není součástí balení. Srovnatelné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový základ a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: kov, překližka a plast
- Celkové rozměry: 208 x 95 x 83 cm (D x Š x V)
- Výška spací plochy od země: 28 cm
- Poslouží zároveň jako pohovka a zároveň jako postel pro hosty
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8719883989433 |
| Šířka: | 95 cm |
| Hloubka: | 208 cm |
| Výška: | 83 cm |
| Barva: | bílá, černá, růžová, šedá |
| Materiál: | dřevotříska + kov |
| Celkové rozměry: | 208 x 95 x 83 cm (D x Š x V) |
| Výška spací plochy od země: | 28 cm |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 20.5 kg |
-1.png)