Rám postele masivní borové dřevo 100 x 200 cm [283197]
Kód: 283197 283209 283191 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vydejte se moderní cestou do stylové ložnice s naším nadčasovým rámem postele z masivního dřeva! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
Tento rám postele je vyroben z masivního borovicového dřeva, je mimořádně pevný a odolný. Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 100 x 200 cm.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele; matrace není součástí dodávky. Postel se snadno montuje.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: rám z masivního borového dřeva a překližkové lamely
- Rozměry: 206 x 106 x 50 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 106 cm |
| Hloubka: | 206 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, hnědá, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 206 x 106 x 50 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Hmotnost: | 14.16 kg |
-1.png)