Rám postele bez matrací 120x190 cm textil [3270508]
Kód: 3270508 3270512 3270507 3270511 3270506 3270510 3270509 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte si klidnější noční spánek s touto postelí s čelem! Bude příjemným doplňkem každé ložnice.
- Odolná látka: Látka má jednoduchý a čistý vzhled, je prodyšná a odolná.
- Nastavitelná výška: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Podpěrné nohy: Postel je podepřena pevnými nohami, které zajišťují její stabilitu, bezpečnost a pevnost.
- Překližkové lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení těla během spánku.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
Dobré vědět:
- Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace není součástí balení. V našem obchodě najdete vhodné matrace.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: tkanina (100% polyester), překližka, kompozitní dřevo, masivní borové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 193 x 123 x 118/128 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 120 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x rám postele s nožním čelem
- 2x čelo postele
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 123 cm |
| Hloubka: | 193 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | dřevotříska + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 193 x 123 x 118/128 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 120 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 33.2 kg |
-1.png)