Rám postele masivní borovice 90 x 200 cm [3104141]
Kód: 3104138Související produkty
Detailní popis produktu
Co je lepšího než si po náročném dni dobře vyspat? Tento klasický dřevěný rám postele je perfektní volbou do vaší postele a první věcí, u které si chcete po dlouhém dni odpočinout.
- Prémiové masivní dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Lamely pro dodatečnou oporu: Lamely poskytují vaší posteli dodatečnou oporu. Prodlužují životnost vaší matrace tím, že absorbují většinu tlaku a hmotnosti na postel.
- Praktické čelo postele: Čelo postele poskytuje dodatečnou oporu a zvyšuje pohodlí. Také dokáže udržet vaše polštáře na místě pro lepší spánek.
Dobré vědět:
- Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace není součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Některé části čela postele jsou z důvodu omezeného prostoru zabaleny v kartonech rámu postele.
- Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 90 x 200 cm.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Celkové rozměry: 205,5 x 95,5 x 100 cm (D x Š x V)
- Rozměry čela postele: 95,5 x 4 x 100 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8720287028888 |
| Šířka: | 95.5 cm |
| Hloubka: | 205.5 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 205,5 x 95,5 x 100 cm (D x Š x V) |
| Rozměry čela postele: | 95,5 x 4 x 100 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 19.43 kg |
-1.png)