Rám postele masivní borovice 100 x 200 cm [3101273]
Kód: 3101273Související produkty
Detailní popis produktu
Vyberte si moderní styl do své ložnice s tímto dřevěným rámem postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Prémiový materiál: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Odolné lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení vašeho těla během spánku.
- Poutavý design: Design čela a nohou postele je dekorativní i praktický. Dodává posteli jedinečný styl a pohodlí.
Dobré vědět:
- Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace není součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Některé části čela postele jsou z důvodu omezeného prostoru zabaleny v kartonech rámu postele.
- Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 100 x 200 cm.
- Materiál rámu postele: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 205,5 x 106 x 100 cm (D x Š x V)
- Rozměry čela: 106 x 4 x 100 cm (Š x H x V)
- Vhodné rozměry matrace: 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
- 1x nožní čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8720286962602 |
| Šířka: | 106 cm |
| Hloubka: | 205.5 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 205,5 x 106 x 100 cm (D x Š x V) |
| Rozměry čela: | 106 x 4 x 100 cm (Š x H x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 19.12 kg |
| Materiál rámu postele: | masivní borové dřevo (neošetřené) |
-1.png)