Rám postele masivní borovice 100 x 200 cm [3103837]
Kód: 3103833Související produkty
Detailní popis produktu
Co je lepšího než si po náročném dni dobře vyspat? Tento klasický dřevěný rám postele je ideální volbou pro relaxaci po dlouhém dni.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Odolný a stabilní rám: Dřevěné rámy zajišťují robustnost a stabilitu.
- Pohodlná opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad při sezení v posteli a čtení nebo sledování filmů.
Dobré vědět:
- Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace není součástí dodávky. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Některé části čela postele jsou z důvodu omezeného prostoru zabaleny v kartonech rámu postele.
- Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 100 x 200 cm.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Rozměry rámu postele: 205,5 x 105,5 x 31 cm (D x Š x V)
- Rozměry čela postele: 106 x 6 x 101 cm (Š x H x V)
- Vhodné rozměry matrace: 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8720287025832 |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry rámu postele: | 205,5 x 105,5 x 31 cm (D x Š x V) |
| Rozměry čela postele: | 106 x 6 x 101 cm (Š x H x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 100 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 19.06 kg |
-1.png)