Rám postele masivní borové dřevo 120 x 200 cm [322126]
Kód: 322105 322126 322098 322112 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vydejte se moderní cestou do stylové ložnice s tímto dřevěným rámem postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
Postel má pevnou konstrukci z masivního borovicového dřeva, díky čemuž je mimořádně robustní a odolná. Robustní překližkové lamely také nabízejí potřebnou oporu a pohodlí.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele; matrace není součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 206 x 126 x 63 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 126 cm |
| Hloubka: | 206 cm |
| Výška: | 63 cm |
| Barva: | bílá, hnědá, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 206 x 126 x 63 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 21.55 kg |
-1.png)