Rám postele 75 x 190 cm Small Single masivní dřevo [3101180]
Kód: 3101178Související produkty
Detailní popis produktu
Vyberte si moderní styl do své ložnice s tímto dřevěným rámem postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Prémiový materiál: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Odolné lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení vašeho těla během spánku.
- Pohodlné čelo postele: Klasické čelo postele vám umožní pohodlně odpočívat při čtení nebo sledování filmu.
Dobré vědět:
- Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace není součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Některé části čela postele jsou z důvodu omezeného prostoru zabaleny v kartonech rámu postele.
- Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 75 x 190 cm (2FT6 Small Single).
- Materiál rámu postele: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 195,5 x 81 x 100 cm (D x Š x V)
- Rozměry hlavového čela: 81 x 4 x 100 cm (Š x H x V)
- Vhodné rozměry matrace: 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8720286961650 |
| Šířka: | 81 cm |
| Hloubka: | 195.5 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 195,5 x 81 x 100 cm (D x Š x V) |
| Rozměry hlavového čela: | 81 x 4 x 100 cm (Š x H x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 75 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 15.54 kg |
| Materiál rámu postele: | masivní borové dřevo (neošetřené) |
-1.png)