Postel s matrací Hanko 200 x 200 cm samet [3208617]
Kód: 3208618 3208620 3208617 3208616 3208621 3208619 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte si klidnější noční spánek s touto postelí s matrací! Bude příjemným doplňkem každé ložnice.
- Měkký samet: Samet je měkká a pohodlná látka, která je příjemná na dotek.
- Překližkové lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení vašeho těla během spánku.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Pěnová matrace: Tato třívrstvá látková matrace je vyplněna 22D PU pěnou pro optimální pohodlí. Pomáhá zmírnit únavu a podporuje krevní oběh, čímž vám nabízí úplnou relaxaci a kvalitní spánek. Matrace je navíc k dispozici v tvrdosti H2 a H3, takže si matraci můžete jednoduše otočit a vybrat si tvrdost, která vám nejlépe vyhovuje.
- Vlnitý design boků: Vlnitý vzhled rámu postele je stylový a sofistikovaný, dodává vašemu interiéru moderní a elegantní nádech a stává se ústředním bodem vaší ložnice.
Dobré vědět:
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Rám postele
- Materiál: samet (100% polyester), kov, masivní borové dřevo, překližka
- Celkové rozměry: 218 x 205 x 74,5 cm (D x Š x V)
- Polštář na čelo postele:
- Materiál: samet (100% polyester)
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 200 x 3 x 45 cm (D x Š x V)
- Pěnová matrace:
- Materiál potahu: pletenina
- Výplňový materiál: 22D PU pěna
- Tvrdost: H2 a H3
- Celkové rozměry: 200 x 200 x 17 cm (Š x D x T)
- Název sortimentu: Hanko
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1x polštář na čelo postele
- 1x pěnová matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské postele |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Barva: | černá, modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | syntetický textil |
| Celkové rozměry: | 200 x 200 x 17 cm (Š x D x T) |
| Výplňový materiál: | 22D PU pěna |
| Rozměry: | 200 x 3 x 45 cm (D x Š x V) |
| Materiál potahu: | pletenina |
| Tvrdost: | H2 a H3 |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 50.85 kg |
| Název sortimentu: | Hanko |
-1.png)