Postel s knihovnou bez matrace 180x200 cm masivní borovice [3322862]
Kód: 3322862 3322863 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte si klidnější noční spánek s touto postelí ve tvaru knihovny! Bude příjemným doplňkem každé ložnice.
- Stabilní a odolný rám: Masivní borovicové dřevo je známé svou pevností a odolností. Jeho rovná kresba a výrazné suky přispívají k jeho rustikálnímu kouzlu.
- Lamelový rošt pro optimální oporu: Rám postele je vybaven lamelovým roštem pro oporu a prodyšnost matrace.
- Dostatek úložného prostoru: Toto čelo postele ve tvaru knihovny nabízí dostatek úložného prostoru pro uložení knih, dekoračních předmětů nebo osobních věcí po ruce, čímž se snižuje nepořádek v ložnici.
- Úspora místa: Toto čelo postele je prostorově úsporná varianta, která může nahradit noční stolek, pomůže maximalizovat prostor vaší ložnice a je ideální pro malé nebo omezené prostory.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Celkové rozměry: 228,5 x 186 x 110 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Rám postele
- Celkové rozměry: 205,5 x 185,5 x 36,5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 180 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- S lamelovým roštem
- Čelo postele s knihovnou:
- Rozměry: 186 x 23 x 110 cm (Š x H x V)
- Vhodné pro matraci o šířce: 180 cm
- Se úložnými přihrádkami
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1x čelo postele s knihovnou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské postele |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 186 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Výška: | 110 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 205,5 x 185,5 x 36,5 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Vhodné rozměry matrace: | 180 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Rozměry: | 186 x 23 x 110 cm (Š x H x V) |
| Vhodné pro matraci o šířce: | 180 cm |
| Hmotnost: | 48.5 kg |
| Rozměr balení 1: | 39.1 x 19.5 x 103.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 49.6 x 13 x 112.8 cm |
-1.png)