Rám postele dub 160 x 200 cm kompozitní dřevo [3281180]
Kód: 3281175 3281178 3281180 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte si klidnější noční spánek s tímto rámem postele! Bude příjemným doplňkem každé ložnice.
- Odolný materiál: Dřevo je výjimečné kvality s hladkým povrchem a vyznačuje se také pevností, stabilitou a odolností vůči vlhkosti.
- Pevné lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení vašeho těla během spánku.
- Moderní design: Dodejte svému stávajícímu interiéru moderní styl! Moderní design se vyznačuje čistými liniemi, minimalistickým vzhledem a přirozeným světlem jako součástí stylu interiérového designu.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál rámu postele: kompozitní dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry: 212 x 180,5 x 23 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 160 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské postele |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 180.5 cm |
| Hloubka: | 212 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál rámu postele: | kompozitní dřevo |
| Materiál lamely: | překližka |
| Celkové rozměry: | 212 x 180,5 x 23 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 160 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 55.8 kg |
-1.png)