Postel s knihovnou bez matrace 135x190 cm masivní borovice [3322575]
Kód: 3322575Související produkty
Detailní popis produktu
Dopřejte si klidnější noční spánek s touto postelí ve tvaru knihovny! Bude příjemným doplňkem každé ložnice.
- Stabilní a odolný rám: Masivní borovicové dřevo je známé svou pevností a odolností. Jeho rovná kresba dřeva a výrazné suky přispívají k jeho rustikálnímu kouzlu.
- Lamelový rošt pro optimální oporu: Rám postele je vybaven lamelovým roštem pro oporu a prodyšnost matrace.
- Dostatek úložného prostoru: Toto čelo postele ve tvaru knihovny nabízí dostatek úložného prostoru pro uložení knih, dekoračních předmětů nebo osobních věcí po ruce, čímž se snižuje nepořádek v ložnici.
- Úspora místa: Toto čelo postele je prostorově úsporná varianta, která může nahradit noční stolek, pomáhá maximalizovat prostor vaší ložnice a je ideální pro malé nebo omezené prostory.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Celkové rozměry: 216,5 x 141 x 110 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Rám postele
- Celkové rozměry: 193,5 x 138,5 x 30 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 135 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- S lamelovým roštem
- Čelo postele s knihovnou:
- Rozměry: 141 x 23 x 110 cm (Š x H x V)
- Vhodné pro matraci o šířce: 135 cm
- Se úložnými přihrádkami
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1x čelo postele s knihovnou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8721158613622 |
| Šířka: | 141 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Výška: | 110 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 193,5 x 138,5 x 30 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Vhodné rozměry matrace: | 135 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Rozměry: | 141 x 23 x 110 cm (Š x H x V) |
| Vhodné pro matraci o šířce: | 135 cm |
| Hmotnost: | 35.22 kg |
| Rozměr balení 1: | 29 x 18.5 x 98 cm |
| Rozměr balení 2: | 49.6 x 10.1 x 111.5 cm |
-1.png)