Postel bez matrace 75 x 190 cm masivní borovice [3105035]
Kód: 3105031Související produkty
Detailní popis produktu
Tento dřevěný rám postele s jednoduchým, ale nadčasovým designem je určen jako skutečně praktický a dekorativní doplněk vaší ložnice.
- Prémiový materiál: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Odolný rám postele: Dřevěný rám zajišťuje stabilitu a stabilitu. Lamely poskytují vaší posteli dodatečnou oporu. Prodlužují životnost matrace tím, že absorbují většinu namáhání a hmotnosti postele.
- Pohodlná opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad při sezení na posteli a čtení nebo sledování filmů.
Poznámka:
- Matrace není součástí dodávky. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Tento dřevěný rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 75 x 190 cm (2FT6 Small Single).
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Celkové rozměry: 195,5 x 81 x 100 cm (D x Š x V)
- Výška spací plochy od země: 21 cm
- Vhodné rozměry matrace: 75 x 190 cm (Š x D) (Small Single) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8720287037736 |
| Šířka: | 81 cm |
| Hloubka: | 195.5 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 195,5 x 81 x 100 cm (D x Š x V) |
| Výška spací plochy od země: | 21 cm |
| Vhodné rozměry matrace: | 75 x 190 cm (Š x D) (Small Single) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 16.38 kg |
-1.png)