Party stan 3 x 6 m PE [45079]
Kód: 45079 45083 45093 45088 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3058420
ZDARMAZDARMA
3063961
ZDARMAZDARMA
3063180
ZDARMAZDARMA
3262829
ZDARMAZDARMA
3058430
Detailní popis produktu
Náš párty stan poskytuje skvělé místo pro zábavu vaší rodiny a přátel na nejrůznějších venkovních večírcích a setkáních.
Párty stan je vyroben z polyethylenového materiálu odolného vůči UV záření a vodě, a proto je velmi praktický pro venkovní použití. Rám je vyroben z nerezové oceli, díky čemuž je venkovní stříška stabilní a odolná. Zahradní altán se snadno montuje.
POZNÁMKA: Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit vodotěsným krytem. Tento produkt by se NIKDY neměl používat za nepříznivého počasí, jako je silný vítr, silný déšť, sníh, bouře atd.
Poznámka: Tento produkt není vhodný jako přístřešek pro auto.
- Materiál: PE stříška a ocelový rám
- Rozměry: 3 x 6 x 2,55 m (D x Š x V)
- Výška po střechu od země: 2 m
- UV a voděodolné
- Včetně montážních materiálů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Party stany |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 6 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Výška: | 2.55 cm |
| Barva: | bílá, modrá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | kov + plast |
| Rozměry: | 3 x 6 x 2,55 m (D x Š x V) |
| Výška po střechu od země: | 2 m |
| Hmotnost: | 10.56 kg |
-1.png)