Skládací party stan pop-up se 4 bočními stěnami [48888]
Kód: 48888 4005006 48879 4005000 4005004 48882 48885 4005002 4004999 4005005 4005003 4005001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Náš skládací zahradní stan se hodí na nejrůznější venkovní akce, jako jsou představení, trhy, večírky, sportovní akce, svatby, grilování, kempování, festivaly atd.
Stříška stanu je vyrobená z oxfordské látky 600D potažené vrstvou PVC. Díky tomu skvěle odolává UV záření i vodě a výborně se hodí k venkovnímu použití. Stan má navíc 4 boční stěny s průsvitnými okénky, které vám poskytnou plnou ochranu. Rám z nerezové oceli s práškovým nástřikem stanu přidává na stabilitě a prodlužuje jeho životnost. Stan lze skládat, takže se dobře uskladňuje a převáží. Montáž je snadná.
Upozornění: Pokud bude stříška vystavená hustému dešti, doporučujeme ji ošetřit impregnačním sprejem. Nikdy produkt nepoužívejte za špatného počasí, jako je silný vítr, prudký déšť, sníh, bouře apod. (Za škody způsobené nepříznivými klimatickými podmínkami neneseme zodpovědnost.)
- Materiál rámu: ocel s práškovým nástřikem
- Materiál střechy: oxfordská látka 600D s vrstvou PVC
- Celkové rozměry: 2 x 2 x 3,15 m (D x Š x V)
- Výška okrajů střechy: 2,35 m
- Odolný vůči vodě a UV záření
- 4 boční stěny s průhlednými okénky
- Součástí balení jsou také 4 lana a 8 kolíků
- Skládací konstrukce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Party stany |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 2 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Výška: | 3.15 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, fialová, hnědá, modrá, oranžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál rámu: | ocel s práškovým nástřikem |
| Materiál střechy: | oxfordská látka 600D s vrstvou PVC |
| Celkové rozměry: | 2 x 2 x 3,15 m (D x Š x V) |
| Výška okrajů střechy: | 2,35 m |
| Hmotnost: | 14.68 kg |
-1.png)