Party stan 3 x 9 m [45105]
Kód: 90338 90339 45105 45104 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3095633
ZDARMAZDARMA
3211395
ZDARMAZDARMA
3334564
ZDARMAZDARMA
3211359
ZDARMAZDARMA
3334468
ZDARMAZDARMA
3334613
ZDARMAZDARMA
3334467
Detailní popis produktu
Náš party stan vám poskytne skvělé místo, kde se můžete s rodinou a přáteli bavit na různých venkovních akcích a sešlostech.
Zahradní stan je vyrobený z vodě- a UV záření odolného polyetylenu a je ideální pro venkovní použití. Rám je vyrobený z nerezové oceli, takže je venkovní přístřešek stabilní a odolný. Party stan je vybavený bočními panely s ozdobnými okny, jeden z nich s průchodem na zip pro snadný vstup. Zahradní altán se dá velmi jednoduše sestavit.
POZNÁMKA: NIKDY tento produkt nepoužívejte za špatného počasí, například při silném větru, hustém dešti, sněhu, bouřce apod.
- Materiál: PE střecha a boční panely + ocelový rám
- Rozměry: 9 x 3 x 2,55 m (D x Š x V)
- Výška okrajů střechy: 2 m
- Odolný vůči vodě a UV záření
- Montážní materiál je součástí balení
- Materiál: Polyester: 100%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Party stany |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Výška: | 2.55 cm |
| Barva: | bílá, modrá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 9 x 3 x 2,55 m (D x Š x V) |
| Výška okrajů střechy: | 2 m |
| Hmotnost: | 18.6 kg |
-1.png)