Nástěnné police 2 ks 1120 cm hrubé mangovníkové dřevo [320673]
Kód: 320673Detailní popis produktu
Tato sada 2 dřevěných nástěnných polic s industriálním designem dokonale kombinuje styl a funkčnost. Je to také vynikající volba pro oživení jakékoli zdi v místnosti.
Tato sada nástěnných polic je vyrobená z hrubého mangovníku, tropického tvrdého dřeva s velkou nosností. Toto dřevo výborně odolává zubu času, a proto mají police dlouhou životnost a jsou ideálním řešením pro místnosti, kde si často odkládáte věci denní potřeby. Stabilitu zajišťuje černý železný rám s práškovým nástřikem. Každá nástěnná police má nosnost 40 kg.
- Materiál: hrubé mangovníkové dřevo s přírodním povrchem, černě práškově lakované železo
- Rozměry: 120 x 17 x 17 cm (Š x H x V)
- Nosnost: 40 kg
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2 x nástěnná police
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police |
|---|---|
| EAN: | 8720286069738 |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Materiál: | dřevo + kov |
| Rozměry: | 120 x 17 x 17 cm (Š x H x V) |
| Nosnost: | 40 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 10.3 kg |
-1.png)