Nástěnné police 2 ks 110x17x17 cm recyklované dřevo a železo [353793]
Kód: 353793Detailní popis produktu
Maximalizujte svůj vnitřní prostor a stylově proměňte svou stěnu s těmito nástěnnými policemi!
- Masivní recyklované dřevo: Masivní recyklované dřevo se skládá z opakovaně použitých dřevin, jako je teak, mangovník, borovice a buk. Toto dřevo pochází ze starých staveb, jako jsou továrny, kůlny a lodě. Jelikož je každý kus ručně vyrobený, odstíny se mohou u každého z nich lišit. Závěsná police je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva a snadno se čistí.
- Spousta úložného prostoru: Plovoucí police nabízí dostatek prostoru pro uložení knih, rostlin, zarámovaných obrázků a jakýchkoli jiných věcí.
- Stabilní železný rám: Železný rám zajišťuje robustnost a stabilitu této plovoucí nástěnné police.
- Nástěnná montáž: Poličky vám nezaberou žádné místo na podlaze. Můžete je snadno zavěsit na stěnu.
- Široké využití: Stylová nástěnná police se skvěle hodí do vaší domácnosti i kanceláře, včetně obývacího pokoje, koupelny, ložnice, balkonu atd.
Je dobré vědět:
- Šrouby a hmoždinky pro vnitřní stěnu nejsou součástí dodávky. Doporučujeme najít a použít šrouby a hmoždinky vhodné speciálně pro stěny u vás doma. Pokud si nejste jisti, můžete se poradit s odborníkem. Přečtěte si všechny kroky pokynů a postupujte podle nich.
- Materiál: masivní recyklované dřevo s vícebarevnou povrchovou úpravou, železo
- Rozměry: 110 x 17 x 17 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2x nástěnná police
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police |
|---|---|
| EAN: | 8720845861445 |
| Šířka: | 110 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 110 x 17 x 17 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 9.68 kg |
-1.png)