Nástěnné police 2 ks 160 cm masivní recyklované dřevo [320677]
Kód: 320677Detailní popis produktu
Tato sada 2 dřevěných nástěnných polic s industriálním designem dokonale kombinuje styl a funkčnost. Je to také vynikající volba pro oživení jakékoli zdi v místnosti.
Tato sada nástěnných polic je ručně vyrobená z masivního recyklovaného dřeva. Recyklované dřevo pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků starých budov určených k demolici. Sestává tedy z různých druhů dřeva, jako jsou teak, tvrdé dřevo, tropické dřevo, mangovník apod. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin. Navíc je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Černě práškově lakovaný rám zajišťuje stabilitu. Každá police má nosnost 50 kg.
- Materiál: masivní recyklované dřevo se smíšenou barevnou povrchovou úpravou, černě práškově lakované železo
- Rozměry: 160 x 17 x 17 cm (Š x H x V)
- Nosnost: 50 kg
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2 x nástěnná police
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police |
|---|---|
| EAN: | 8720286069776 |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 160 x 17 x 17 cm (Š x H x V) |
| Nosnost: | 50 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 16.54 kg |
-1.png)