Schodové rohože 30 ks 65 x 21 x 4 cm , půlkulaté, velké [3365821]
Kód: 3365813 3365812 3365815 3365816 3365819 3365814 3365817 3365821 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tyto nášlapy budou nejen výrazným dekorativním doplňkem vašeho domova, ale také vás ochrání před uklouznutím při chůzi po schodech nahoru a dolů. Zároveň se postarají o to, aby se vaše schody nepoškrábaly.
- Prémiový materiál: Tyto nášlapy jsou vyrobeny ze 100% všívaného PP, takže tlumí hluk, zabraňují uklouznutí a jsou teplé.
- Omyvatelný nášlap se záhybem: Tyto nášlapy je také možné prát a lze je zahnout, takže ochrání vaše schody z horní i přední strany.
- Oboustranné lepicí pásky: Oboustranné lepicí pásky na spodní straně zajišťují snadné a rychlé položení nášlapů na schody.
- Materiál: 100% všívaný PP
- Rozměry: 65 x 21 x 4 cm (D x Š x T)
- Výška vlasu: 20 mm
- Gramáž: 700 g/m²
- Celková hmotnost: 1600 g/m²
- Oboustranné lepicí pásky
- Balení obsahuje:
- 30 x rohož na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 21 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, fialová, hnědá, růžová, šedá, zlatá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 65 x 21 x 4 cm (D x Š x T) |
| Gramáž: | 700 g/m² |
| Hmotnost: | 14.14 kg |
| Výška vlasu: | 20 mm |
| Celková hmotnost: | 1600 g/m² |
ZDARMAZDARMA
3282912
ZDARMAZDARMA
3282940
ZDARMAZDARMA
3283780
ZDARMAZDARMA
3282916
ZDARMAZDARMA
3282901
ZDARMAZDARMA
3365684
ZDARMAZDARMA
3282932
ZDARMAZDARMA
3283796
ZDARMAZDARMA
3365901
ZDARMAZDARMA
3282924
ZDARMAZDARMA
3282952
ZDARMAZDARMA
3282933
ZDARMAZDARMA
3282897
ZDARMAZDARMA
3282902
ZDARMAZDARMA
3283061
-1.png)