Hrací věž s lezeckou stěnou masivní borové dřevo [3156874]
Kód: 3156874Související produkty
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
4008993
ZDARMAZDARMA
4008991
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Tato dřevěná věž na hraní promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Masivní borové dřevo: Rám této zahradní prolézačky je vyrobený z masivního borového dřeva. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám zahradní věže zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká lezeckou stěnou s lanem a pískovišti. A navíc si mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách. Dřevěná střecha navíc poskytuje stín pro vaše děti v horkých letních dnech.
- Nekonečná zábava: Tato dřevěná zahradní věž je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Celkové rozměry: 107 x 196 x 238 cm (D x Š x V)
- Rozměry hrací věže: 101 x 111 x 238 cm (D x Š x V)
- Rozměry lezecké stěny: 45 x 5 x 147 cm (D x Š x V)
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1x lezecká stěna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845775360 |
| Šířka: | 196 cm |
| Hloubka: | 107 cm |
| Výška: | 238 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 107 x 196 x 238 cm (D x Š x V) |
| Rozměry hrací věže: | 101 x 111 x 238 cm (D x Š x V) |
| Rozměry lezecké stěny: | 45 x 5 x 147 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 57.86 kg |
-1.png)