Hrací věž 52,5 x 46,5 x 206,5 cm masivní borové dřevo [826511]
Kód: 826511Související produkty
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
4008993
ZDARMAZDARMA
364738
Detailní popis produktu
Tato dřevěná herní věž nabízí mnoho možností hraní v kombinaci se skluzavkou, žebříkem, lezeckým valem nebo houpačkou a vaše děti zaujme svými skvělými detaily.
- Masivní borovicové dřevo: Toto hřiště je vyrobeno z masivního borovicového dřeva. Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Stabilní dřevěný rám: Dřevěný rám zahradního domečku zajišťuje robustnost a stabilitu.
- Praktický design: Toto venkovní hřiště lze libovolně kombinovat se skluzavkou, žebříkem, lezeckým valem nebo houpačkou a vytvořit si tak vlastní herní plochu.
Varování:
- Nebezpečí vážného poranění hlavy nebo smrti v důsledku pádu z vybavení umístěného na tvrdém povrchu. Riziko používání přileb a dalších předmětů, které se mohou omotat kolem krku dítěte, zamotat se do vybavení nebo se do něj zachytit a vést k uškrcení nebo smrti.
Poznámka:
- Výrobek musí být ukotvený, aby se snížilo riziko převrácení. Kotvy nejsou součástí dodávky.
Dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Materiál: Masivní borovicové dřevo (neošetřené)
- Rozměry: 52,5 x 46,5 x 206,5 cm (Š x H x V)
- Výška plošiny: 90 cm
- Varování:
- Nevhodné pro děti do 3 let. Plošina. Nebezpečí pádu!
- Pouze pro domácí použití. Venkovní použití.
- Tento výrobek je určen pro děti od 3 do 8 let.
- Maximální hmotnost dítěte 45 kg, maximálně 2 děti k používání současně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845754792 |
| Šířka: | 52.5 cm |
| Hloubka: | 46.5 cm |
| Výška: | 206.5 cm |
| Materiál: | Masivní borovicové dřevo (neošetřené) |
| Rozměry: | 52,5 x 46,5 x 206,5 cm (Š x H x V) |
| Výška plošiny: | 90 cm |
| Hmotnost: | 18.38 kg |
-1.png)