Hrací věž 52,5 x 46,5 x 206,5 cm masivní dřevo douglasky [826512]
Kód: 826512Související produkty
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
4008993
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
364738
Detailní popis produktu
Tato dřevěná hrací věž nabízí mnoho herních možností v kombinaci se skluzavkou, žebříkem, lezeckou stěnou nebo houpačkou a zaujme vaše děti svými skvělými detaily.
- Masivní dřevo douglasky: Židle jsou vyrobené z masivní douglasky. Masivní dřevo douglasky je vysoce odolný druh dřeva, který se výborně hodí pro venkovní použití. Dřevo douglasky je také pevné a vyžaduje minimum údržby i pod vlivem povětrnostních podmínek.
- Stabilní dřevěný rám: Dřevěný rám zahradní hrací věže zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Praktický design: Toto venkovní hřiště lze libovolně kombinovat se skluzavkou, žebříkem, lezeckou stěnou nebo houpačkou a vytvořit si tak vlastní hrací plochu.
Varování:
- Pouze pro venkovní použití
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
- Maximálně 2 děti mohou používat současně
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Materiál: masivní dřevo douglasky (neošetřené)
- Rozměry: 52,5 x 46,5 x 206,5 cm (Š x H x V)
- Výška plošiny: 90 cm
- UPOZORNĚNÍ: Jen pro domácí použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845754808 |
| Šířka: | 52.5 cm |
| Hloubka: | 46.5 cm |
| Výška: | 206.5 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 52,5 x 46,5 x 206,5 cm (Š x H x V) |
| Výška plošiny: | 90 cm |
| Upozornění: | Jen pro domácí použití. |
| Hmotnost: | 18.38 kg |
-1.png)