Hrací věž s lezeckou stěnou impregnované borové dřevo [3156900]
Kód: 3156900Související produkty
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
4008993
ZDARMAZDARMA
832593
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Tato dřevěná věž na hraní promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Impregnované dřevo: Rám je vyroben z vakuově impregnovaného borového dřeva. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled. Impregnace je konzervační proces, který se provádí pomocí autoklávu. Tlaková úprava zvyšuje odolnost proti trouchnivění a počasí.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám zahradní věže zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká lezeckou stěnou s lanem a pískovištěm. A navíc si mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách. Dřevěná střecha navíc poskytuje stín pro vaše děti v horkých letních dnech.
- Nekonečná zábava: Tato dřevěná zahradní věž je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Materiál: vakuově impregnované borové dřevo
- Celkové rozměry: 55 x 175 x 264 cm (D x Š x V)
- Rozměry hrací věže: 53 x 85 x 264 cm (D x Š x V)
- Rozměry lezecké stěny: 45 x 5 x 147 cm (D x Š x V)
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1x lezecká stěna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845775629 |
| Šířka: | 175 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Výška: | 264 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 55 x 175 x 264 cm (D x Š x V) |
| Rozměry hrací věže: | 53 x 85 x 264 cm (D x Š x V) |
| Rozměry lezecké stěny: | 45 x 5 x 147 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 39.56 kg |
-1.png)