Dětská postel se zásuvkami 80x160 cm masivní borové dřevo [834475]
Kód: 834474Související produkty
Detailní popis produktu
Vytvořte pro své dítě zábavný prostor s touto fantastickou dřevěnou dětskou postelí!
- Masivní borovicové dřevo: Rám dětské postele je vyroben z masivního borovicového dřeva. Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovné kresby a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Pevné lamely: Dětská postel má dřevěné lamely pro pevnou oporu, větrání a stabilitu.
- Design postele ve stylu domku: Tato dětská postel je chytře navržena s rámem ve stylu domku, na který můžete zavěsit závěsy a vytvořit tak soukromí pro vaše dítě.
- Úložný prostor: Součástí dodávky jsou úložné zásuvky, které poskytují dostatek prostoru pro uložení malých hraček, oblečení a ložního prádla, a udržují tak pokoj uklizený a čistý.
- Promyšlený design: Výška dětské jednolůžkové postele je navržena tak, aby byla nízko nad zemí, což vašemu dítěti usnadňuje vstávání a lezení z postele.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout vhodnou matraci.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Celkové rozměry: 165,5 x 85,5 x 143 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 80 x 160 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Rozměry zásuvky (každá): 70 x 51 x 12,5 cm (Š x H x V)
- Vhodné pro děti od 4 let
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele |
|---|---|
| EAN: | 8720845444952 |
| Šířka: | 85.5 cm |
| Hloubka: | 165.5 cm |
| Výška: | 143 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 165,5 x 85,5 x 143 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 80 x 160 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Rozměry zásuvky (každá): | 70 x 51 x 12,5 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 23 kg |
-1.png)