Čelo postele typu ušák 103x23x78/88 cm textil [3117376]
Kód: 3117374 3117378 3117373 3117372 3117376 3117375 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3313017
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3313021
ZDARMAZDARMA
3310822
ZDARMAZDARMA
3311956
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3312163
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele typu ušák se pyšní stylovým designem a dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled. Navíc se skvěle hodí do jakékoli ložnice.
- Odolný materiál: Tkanina má jednoduchý a čistý vzhled a je prodyšná a odolná.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: textil (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 103x23x78/88 cm (Š x H x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x hlavové čelo
- 2x ucho
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 103 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 103x23x78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
-1.png)