Čelo postele 200x5x118/128 cm sametové [3116263]
Kód: 3116260 3116259 3116258 3116261 3116262 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3313870
ZDARMAZDARMA
3313017
ZDARMAZDARMA
3309970
ZDARMAZDARMA
3311319
ZDARMAZDARMA
3314508
ZDARMAZDARMA
3312250
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá rámu vaší postele ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Měkký samet: Samet je měkká, luxusní látka, která se vyznačuje hustým vlasem rovnoměrně střižených vláken s hladkým vlasem. Sametová látka se vyznačuje výrazným měkkým pocitem, díky kterému je příjemná na dotek.
- Pevné a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Elegantní design: Nýty podél okrajů umocňují klasickou krásu čalouněného čela postele.
Poznámka:
- Dodávka obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete odpovídající rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Samet (100% polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: Pěna
- Celkové rozměry: 200 x 5 x 118/128 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | Samet (100% polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo |
| Celkové rozměry: | 200 x 5 x 118/128 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 22.2 kg |
| Výplňový materiál: | Pěna |
-1.png)