Čelo postele 100 cm masivní dub [851976]
Kód: 851976Související produkty
ZDARMAZDARMA
3310815
ZDARMAZDARMA
3311961
ZDARMAZDARMA
3313870
ZDARMAZDARMA
3311956
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3314503
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3312163
Detailní popis produktu
Toto stylové čelo postele dodá vaší posteli ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Robustní a stabilní: Masivní dubové dřevo je známé svou pevností, odolností a krásnou kresbou dřeva, díky čemuž je skvělé pro dlouhotrvající nábytek. Jeho přirozená odolnost vůči hmyzu a plísním zajišťuje, že dubový nábytek zůstane atraktivní a funkční po mnoho let.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a stabilitu čela postele.
- Materiál: Masivní dubové dřevo
- Rozměry: 102 x 3 x 79 cm (D x Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 100 cm
- Nutná montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | 8721158628725 |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 102 cm |
| Výška: | 79 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Vhodná šířka matrace: | 100 cm |
| Hmotnost: | 6.9 kg |
| Rozměry: | 102 x 3 x 79 cm (D x Š x V) |
| Nutná montáž: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 15.5 x 9.8 x 106.7 cm |
-1.png)