Čelo postele 2 ks 80 x 5 x 78/88 cm textil [346259]
Kód: 346258 346262 346257 346261 346256 346260 346259 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3322075
ZDARMAZDARMA
3208196
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3309971
ZDARMAZDARMA
3314503
ZDARMAZDARMA
3310822
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá vašemu rámu postele ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Odolná látka: Látka má jednoduchý a čistý vzhled, je prodyšná a odolná.
- Stabilní a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
Poznámka:
- Dodávka obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. Vhodné rámy a matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Látka (100% polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: Pěna
- Celkové rozměry: 160 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevotříska + syntetický textil |
| Celkové rozměry: | 160 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| Výplňový materiál: | Pěna |
-1.png)