Nástěnné čelo postele 166 x 3 x 63 cm masivní borové dřevo [844503]
Kód: 824749 824752 844503 824748 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3312163
ZDARMAZDARMA
3322075
ZDARMAZDARMA
3310904
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3311134
ZDARMAZDARMA
3313866
ZDARMAZDARMA
3311956
ZDARMAZDARMA
3309970
Detailní popis produktu
Dřevěné nástěnné čelo postele má klasický design, který dodá nádech elegance každé ložnici!
- Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Instalace na stěnu: Toto záhlaví se snadno montuje na zeď v čele postele.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
- Vhodné typy postelí: Nástěnné čelo je určeno pro postele bez čela.
- Materiál: masivní borové dřevo s voskovou povrchovou úpravou
- Rozměry: 166 x 3 x 63 cm (D x Š x V)
- Instalace na stěnu
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 166 cm |
| Výška: | 63 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 166 x 3 x 63 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 9.24 kg |
| Montáž nutná: | ano |
-1.png)