Čelo postele 120 x 1,5 x 80 cm kompozitní dřevo [816972]
Kód: 811025 811026 811028 811029 816970 816972 816971 856824 856825 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3311961
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3309970
ZDARMAZDARMA
3312163
Detailní popis produktu
Robustní čelo postele zaujme svým klasickým designem, který dodá rámu postele ucelený vzhled a krásně zapadne do každé ložnice.
- Prémiový materiál: Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.
- Luxusní vzhled: Stylová barva a design čela postele snadno zapadnou do vašeho interiéru.
- Vhodné typy postelí: Nástěnné čelo je určeno pro postele bez čela.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 120 x 1,5 x 80 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 1.5 cm |
| Hloubka: | 120 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá, bílá/světlé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 12.15 kg |
| Celkové rozměry: | 120 x 1,5 x 80 cm (D x Š x V) |
-1.png)