Čelo postele s LED 147 x 16 x 118/128 cm textil [3123913]
Kód: 3123908 3123912 3123907 3123911 3123906 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3310822
ZDARMAZDARMA
3312250
ZDARMAZDARMA
3313017
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3208196
Detailní popis produktu
Toto klasické LED čelo postele se stylovým designem dodá vašemu rámu postele úžasný moderní nádech a skvěle se hodí do každé ložnice.
- Odolný materiál: Tkanina má jednoduchý a čistý vzhled a je prodyšná a odolná.
- Barevné LED osvětlení: Rozveselte svůj potemnělý pokoj barevnými LED světly!
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
- LED pásek je možné přestřihnout: Tento flexibilní LED pásek lze upravit na potřebnou délku. Symbol nůžek naznačuje, kde lze pásek bezpečně přestřihnout, aniž by došlo k jeho poškození.
Poznámka:
- Stříhat lze pouze v místě označeném symbolem nůžek a pouze část s USB bude nadále fungovat jako dříve.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.
- Čelo postele:
- Materiál: textil (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 147 x 16 x 118/128 cm (Š x H x V)
- LED pásek:
- Délka (každý): 55 cm
- Napětí: DC 5 V
- Délka USB kabelu: 150 cm
- Délka napájecího kabelu: 30 cm
- Stupeň krytí: IP65
- Symbol nůžek v místě stříhání
- Balení obsahuje:
- 1x čelo postele typu ušák
- 2x LED pásek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 147 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 147 x 16 x 118/128 cm (Š x H x V) |
| Délka (každý): | 55 cm |
| Napětí: | DC 5 V |
| Délka USB kabelu: | 150 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 30 cm |
| Stupeň krytí: | IP65 |
| Hmotnost: | 20.55 kg |
-1.png)