Čelo postele typu ušák 183x16x78/88 cm umělá kůže [3118592]
Kód: 3118591 3118590 3118594 3118592 3118595 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3310815
ZDARMAZDARMA
3311134
ZDARMAZDARMA
3312810
ZDARMAZDARMA
3313017
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele typu ušák se pyšní stylovým designem a dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled. Navíc se skvěle hodí do jakékoli ložnice.
- Odolná umělá kůže: Prémiová umělá kůže je vysoce odolný materiál. Skvěle vzdoruje skvrnám, což usnadňuje její čištění, takže vám postačí vlhký hadřík. Hladký povrch jí navíc dodává půvab pravé kůže a luxusní vzhled.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 183 x 16 x 78/88 cm (Š x H x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x hlavové čelo
- 2x ucho
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 183 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | dřevo + kůže |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 183 x 16 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 11.65 kg |
-1.png)