Zahradní lehátko s polštářem hliník a textilen [47778]
Kód: 47777Detailní popis produktu
Toto ergonomicky tvarované zahradní lehátko je ideální pro maximální pohodlí při odpočinku na terase, v zahradě nebo u bazénu. Má robustní hliníkový rám a textilenový sedák a opěradlo.
Zahradní lehátko je robustní, má dlouhou životnost a je odolné vůči změnám podnebí a korozi. Zahradní lehátko se dodává s polštářem a má zakřivený ergonomický design, který kopíruje kontury vašeho těla, takže můžete plně relaxovat v pohodlné poloze. Základna ve tvaru písmene U je stabilní a zároveň zvyšuje estetickou přitažlivost lehátka.
Sestavení je snadné.
- Materiál: textilenová látka, hliník s nátěrem, železo
- Rozměry: 62 x 152 x 88 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 45 cm
- Výška sedáku od země: 30 cm
- Výška područky od země: 50 cm
- S polštářkem
- Odolné vůči povětrnostním vlivům
- Snadná montáž
- Poduška je součástí balení: ne
- Materiál: Polyester: 30%, PVC: 70%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní lehátka |
|---|---|
| EAN: | 8719883753843 |
| Šířka: | 62 cm |
| Hloubka: | 152 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Barva: | béžová, černá, šedá, zelená |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 62 x 152 x 88 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 45 cm |
| Výška sedáku od země: | 30 cm |
| Výška područky od země: | 50 cm |
| Poduška je součástí balení: | ne |
| Hmotnost: | 7.2 kg |
-1.png)