Venkovní lavice s polštářem 4 pcs Černá a tyrkysová polyratan [42025163]
Kód: 42025163Detailní popis produktu
Tato venkovní lavice je skvělým příkladem toho, jak se potkává rustikální šarm s moderním designem. Je pro ty, kdo si chtějí užívat čas venku. Elegantní obdélníkový tvar s ratanovým vzorem dodá vaší zahradě, terase nebo balkonu nádech elegance. Robustní rám zajišťuje pevnost, měkké polštáře nabízí komfortní sezení a zvou vás k relaxaci v příjemném prostředí.
- Materiály: Lavice je z poly ratanu a polyesteru s ocelovým rámem pro maximální oporu. Tyto materiály jsou super odolné a nevyblednou na slunci, takže je skvělá na venkovní sezení a vypadá dobře.
- Zahrnuté komponenty: Obsahuje odnímatelný polštář na sezení se skrytým zipem pro větší pohodlí a polyesterový zádový polštář se švy pro styl. Kombinace pěny a vláken vám zajistí pohodlné posezení a příjemný pocit.
- Vlastnosti / Funkce / Design: S přirozeným vzhledem a bytelností, lavice má propracovaný design se šněrovaným zadním polštářem. Je navržená pro venkovní užívání, nabízí skvělou oporu a styl, se kterým se budete cítit příjemně.
- Doporučené použití: Ideální do zahrady, na terasy a balkony. Její design se hodí do různých prostorů, ať už rustikálních nebo moderních. Perfektní pro vytvoření pohodového venkovního místa.
- Údržba a péče: Aby si lavice zachovala krásu, stačí ji otřít vlhkým hadříkem. Když přijde špatné počasí, zakryjte ji voděodolným obalem, aby vám vydržela co nejdéle jako nová.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
Dobré vědět:
- Maximálně 110 kg na sedák
- Barva: Černá a tyrkysová
- Materiál: Polyratan
- Celkové rozměry: 118 x 59 x 82 cm (D x Š x V)
- Závaží: 9,4 kg
- Odolné
- Přirozený vzhled kouzlo
- Prošívaný zadní polštář
- Pohodlný zážitek ze sezení
- Posezení: 110 x 51 cm (Š x H)
- Odnímatelný polštář sedadla: Skrytý zip
- Materiál rámu: Ocel
- Plnicí materiál: Pěna, vlákno
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x venkovní lavička: 118 x 59 x 82 cm (D x Š x V)
- 1 x sedák: 110 x 51 (D x Š)
- 2 x zádový polštář: 55 x 55 (D x Š)
- Vyžaduje montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní lavice |
|---|---|
| EAN: | 8721364537330 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 118 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Barva: | Černá a tyrkysová |
| Materiál: | PE ratan |
| Hmotnost: | 11.4 kg |
| Celkové rozměry: | 118 x 59 x 82 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 9,4 kg |
| Posezení: | 110 x 51 cm (Š x H) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Skrytý zip |
| Materiál rámu: | Ocel |
| Plnicí materiál: | Pěna, vlákno |
| 1 x venkovní lavička: | 118 x 59 x 82 cm (D x Š x V) |
| 1 x sedák: | 110 x 51 (D x Š) |
| 2 x zádový polštář: | 55 x 55 (D x Š) |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 58 x 10 x 115 cm |
-1.png)