Válenda se 5 zásuvkami IRUN 90x200 cm masivní borové dřevo [3185211]
Kód: 3314682 3314683 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato všestranná dřevěná denní postel může být použita jako postel v ložnici a je také ideální jako pohovka v obývacím pokoji. Dokonale vyhoví vašim různým potřebám a poskytne vám dostatek prostoru pro spaní a odpočinek.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled. Postel pro hosty je vyrobena z masivního borovicového dřeva, je stabilnější a odolnější.
- Lamelový rošt: Dřevěný lamelový rošt umožňuje lepší cirkulaci vzduchu, aby matrace déle zůstala svěží, čímž se zlepšuje nosnost postele a zajišťuje se stabilita.
- Víceúčelová rozkládací pohovka: Tato dřevěná denní postel může být použita jako pohovka přes den nebo jako postel v noci, což představuje rychlé řešení pro ubytování hostů přes noc.
- Další úložný prostor: Využijte prostor pod postelí k uložení různých předmětů. Ideální pro uložení oblečení, bot, hraček nebo dek.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: masivní borové dřevo, kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 205 x 96 x 69 cm (D x Š x V)
- Vnitřní rozměry velké zásuvky: 92 x 56 x 20,5 cm (Š x H x V)
- Vnější rozměry velké zásuvky: 96 x 28 cm (D x Š)
- Vnitřní rozměry malé zásuvky: 41 x 40 x 10 cm (Š x H x V)
- Vnější rozměry malé zásuvky: 44 x 14 cm (D x Š)
- Obsahuje 4 malé zásuvky a 1 velkou zásuvku na kolečkách
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Název sortimentu: IRUN
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válendy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 96 cm |
| Hloubka: | 205 cm |
| Výška: | 69 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, bílá/růžová |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 205 x 96 x 69 cm (D x Š x V) |
| Vnitřní rozměry velké zásuvky: | 92 x 56 x 20,5 cm (Š x H x V) |
| Vnější rozměry velké zásuvky: | 96 x 28 cm (D x Š) |
| Vnitřní rozměry malé zásuvky: | 41 x 40 x 10 cm (Š x H x V) |
| Vnější rozměry malé zásuvky: | 44 x 14 cm (D x Š) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 49.1 kg |
| Název sortimentu: | IRUN |
-1.png)