Válenda s přistýlkou 100 x 200 cm textil [3197434]
Kód: 3197433 3197432 3197435 3197431 3197434 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato pohovka 2 v 1 s výsuvnou postelí, která slouží jako pohovka i postel, je praktickým a poutavým doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.
- Všestranná pohovka: Rozkládací pohovka slouží přes den jako pohovka a v noci se snadno rozloží na manželskou postel vytažením výsuvné postelí, což poskytuje pohodlné řešení pro ubytování hostů a maximalizaci prostoru.
- Odolná látka a pevná konstrukce: Tato pohovka s rozkládací postelí má robustní rám ze dřeva a kovu a je čalouněna odolnou a pohodlnou látkou.
- Moderní design: Rozkládací pohovka má moderní design s čistými liniemi, minimalistickým vzhledem a dodá vašemu interiéru moderní styl!
Dobré vědět:
- Matrace nejsou součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě najdete odpovídající matrace.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: textil (100% polyester), kov, masivní dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry (nevysunuté): 223 x 110 x 67 cm (D x Š x V)
- Rozměry (vysunuté): 223 x 212,5 x 67 cm (D x Š x V)
- Výška sedáku od země: 26,5 cm
- Výška noh: 15 cm
- Vhodné rozměry matrace: 100 x 200 cm (Š x D)
- Nutné: 2x matrace (není součástí dodávky)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válendy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | béžová, černá, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Materiál lamely: | překližka |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry (nevysunuté): | 223 x 110 x 67 cm (D x Š x V) |
| Rozměry (vysunuté): | 223 x 212,5 x 67 cm (D x Š x V) |
| Výška sedáku od země: | 26,5 cm |
| Výška noh: | 15 cm |
| Vhodné rozměry matrace: | 100 x 200 cm (Š x D) |
| Nutné: | 2x matrace (není součástí dodávky) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 42.45 kg |
-1.png)