Úložná hlavová deska s nabíjecí stanicí Šedá sonoma [859823]
Kód: 859823Související produkty
ZDARMAZDARMA
3310822
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3309971
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3312163
ZDARMAZDARMA
3311961
Detailní popis produktu
Naše moderní čelo postele s knihovnou a nabíječkou je navrženo pro městský styl života, má hladké linie a matný povrch. Je ideální pro ty, kdo chtějí spojit vzhled a funkčnost, a stane se výrazným prvkem v každé ložnici. Díky spoustě úložného prostoru je to skvělá volba pro každého, kdo chce maximálně využít svůj prostor a udržet věci na svém místě.
- Vyrobeno z kompozitního dřeva: Tohle čelo je silné a má super moderní matný povrch, co se hodí do současného interiéru. Vydrží každodenní používání a dodá vaší ložnici nádech elegance.
- Ocelové komponenty: Díky ocelovým nohám a rámu je tohle čelo stabilní. Lesklá ocel skvěle kontrastuje s dřevem a dává mu moderní vzhled.
- Integrovaná nabíječka: S praktickou nabíječkou máte všechna zařízení po ruce. Rozlučte se s zamotanými kabely a užijte si pohodlí snadného přístupu k technice vedle postele.
- Snadná montáž: Potřebujete jen pár jednoduchých nástrojů jako šroubovák a vrták, a je to práce pro dva. To zaručuje, že vaše čelo bude stabilní a bezpečné.
- Snadná údržba: Udržujte čelo svěží tím, že ho otřete suchým hadříkem a ujistěte se, že je připevněno ke stěně pro větší bezpečnost. Vyhněte se hrubým chemikáliím, abyste povrch udrželi v super stavu.
- Barva: Šedá sonoma
- Materiál: Kompozitní dřevo
- Materiál rámu: Ocel
- Celkové rozměry: 183 x 15 x 98 cm (D x Š x V)
- Závaží: 19,8 kg
- Délka kabelu: 1,5 cm
- Tvar: Obdélníkový
- Odolné
- Prostorné úložiště
- s nabíjecí stanicí
- Pouze pro použití v interiéru
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Dodávky:
- 1 x úložné čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | 8721288746184 |
| Šířka: | 15 cm |
| Hloubka: | 183 cm |
| Výška: | 98 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Hmotnost: | 21.25 kg |
| Celkové rozměry: | 183 x 15 x 98 cm (D x Š x V) |
| Materiál rámu: | Ocel |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 32.9 x 18.5 x 106.6 cm |
| Závaží: | 19,8 kg |
| Délka kabelu: | 1,5 cm |
| Tvar: | Obdélníkový |
-1.png)