Čelo postele 2 ks 90x5x78/88 cm textil [346079]
Kód: 346076 346080 346075 346079 346074 346078 346077 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3311956
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3314508
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3312163
ZDARMAZDARMA
3313866
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá vašemu rámu postele ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Odolná látka: Látka má jednoduchý a čistý vzhled, je prodyšná a odolná.
- Stabilní a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
Poznámka:
- Dodávka obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. Vhodné rámy a matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Látka (100% polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: Pěna
- Celkové rozměry: 180 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 180 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevotříska + syntetický textil |
| Celkové rozměry: | 180 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 10.1 kg |
| Výplňový materiál: | Pěna |
-1.png)